Hakkımızda

Damla İlahi Grubu 1999 yılından beri Düğün, Nişan, Sünnet, Kutlu Doğum, Konferans gibi Programlarda yer almaktadır.

Türk Tasavvuf Musikisi alanında Avrupanın çeşitli Ülkelerinde yaptıkları ciddi, gayretli ve seviyeli program çalışmalarıyla halkımızın beğeni ve teveccühünü kazanmışlardır.

Genç, dinamik, idealist ve ilkeli, iman ve Ahlaki Ulvi bir gaye için, Allah`ın rızasını her şeyin üstünde tutan bu grup, yine Allah ve Peygamber sevgisini  gönüllere işlemek noktasında, en seçkin ilahileriyle ve güzel ses ve yorumlarıyla, duygusal ve heyecanlı, hareketli, sevgi, aşk ve mana yüklü, dilden kalbe akan sözlerden oluşan ilahilerle dinleyenleri mana aleminin steplerinde aşka ve şevke getirmektedirler.

Damla ilahi Grubu
Musiki çalışmalarıyla Avrupada yetişen gençlerimize iyi birer örnek teşkil etmektedirler. Bu genç Grup`ta özellikle Fedakarlık, Sadakat, Sebat, Ciddiyet, Aşk, Heyecan, Azim, Cesaret ve dürüstlük vs. gibi mümeyyiz vasıflar temayüz ederek bu günlere kadar gelmişlerdir.

Def, Bendir, Ney, Keman, Org esliğinde canlı bir ekiple sahne alan Damla İlahi Grubu, istek üzere Semazen yanısıra Palyaco ve Nasreddin Hoca tiplemeleriyle beraber calışmaktadır.

Almanca ve Türkçe dillerinde Profesyonel sunuculuğu, İlahi, Ezgi ve kendilerine has canlı ses performanslarıyla Damla İlahi Grubu Programlarınızı senlendiriyor.